מתנות ממותגות אישית לכל המשפחה
בואו לרגש ולהתרגש... ♥

תקנון האתר

כל הפריטים בחנות הנם בלעדיים לSHUSHIZ JEWELRY. העתקה/שימוש מסחרי בדגמים הנה הפרה של זכויות יוצרים. ישנם מקומות בהם האתר רשום בלשון נקבה/זכר אך מתייחס לנשים וגברים כאחד. האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו כולל משלוח, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה. אחריות ניתנת ללקוח על תכשיטים בלבד למעט קרע או הרס ע”י גורם חיצוני.

**אחריות מוצרים**

SHUSHIZ JEWELRY עומדת מאחורייך מרגע הרכישה ואילך. ומעניקה ללקוחותיה שירות ללא פשרות ומענה מקסימלי גם מעבר לשעות הפעילות. התכשיטים באתר מעוצבים בהקפדה על המראה, האיכות והגימור. החומרים בהם אנו משתמשים לתכשיטים הם גולדפילד, כסף , ואבני שיבוץ איכותיות, שנשמרים לאורך זמן. על תכשיטים בלבד תינתן אחריות לשנה הכוללת את ציפוי התכשיט, סוגריו שיבוץ אבנים וכו’. האחריות על הבאת התכשיט למפעל באחריות הלקוח בלבד (ניתן לשלוח בדואר). שליחת המוצר חזרה תיעשה ע”י SHUSHIZ בדואר ישראל לאחר 21 ימי עסקים מרגע קבלת המוצר במפעלנו. *האחריות אינה כוללת שבר/קרע במרכז השרשרת כתוצאה ממשיכה או טעות אנוש ושימוש שאינו סביר. בכלל התכשיטים אין בעיה במגע עם מים. מומלץ לשמור על התכשיטים בתוך קופסא ולהימנע ממגע עם בושם ,כלור ומלחים כדי שישמרו וילוו אותך לאורך שנים. על מיתוג והדפסות אישיות אין אחריות. המוצרים מגיעים ללקוח בשלמותם והאחריות לשמור עליהם כפי שהתקבלו הנה בידיי הלקוח. במידה ומוצר אינו הגיע בשלמותו יש ליצור קשר באופן מיידי על מנת לבצע בדיקה .

**מדיניות משלוחים,החזרות והחלפות**

משלוחים= זמני המשלוח המצוינים באתר מתייחסים לזמן החל מרגע קליטת ההזמנה באתר ועד מסירתה לחברת השליחויות. נציין כי במשלוח עם שליח עד הבית במידה ולא ימצא הלקוח בכתובת יחזור הפריט למפעל . משלוח מחדש יחויב בעלות נוספת רוב המוצרים מוכנים לשילוח תוך 7 ימי עסקים ממועד ההזמנה . החנות לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ”ב. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג). על הלקוח/ה להודיע מידית לחברה אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והלקוח/ה לא ת/יהיה מעוניין/ת להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, האתר יחזיר ללקוח/ת את הכסף אותו שילמ/ה עבור המוצר כפוף ובהתאם להתקשרות עם חברת המשלוחים ולווידוא נכונות התלונה ברישומי האתר. נציין כי אין אנו אחראים על עיכובים הקשורים בדואר יחד עם זאת, בכל בעיה ניתן ליצור עמנו קשר. משלוחים מיוחדים ואיסוף עצמי-בתיאום מראש. באחריותנו להוציא את המוצר בזמן שהובטח על ידנו בשלמותו עד רגע קבלת מספר מעקב. לקוח/ה אשר לא ימצא בכתובת היעד יחזור הפריט למפעל. משלוח מחדש יחויב בעלות נוספת. האתר איננו אחראי לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח ולא תפצה בגין מקרים מסוג זה, לרבות איחור בביצוע האספקה. כמובן שהחברה זמינה ותטפל על הצד הטוב ביותר בכל הנוגע לטיפול ומעקב המשלוח. בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.

***החלפת מוצר***

אין החלפות והחזרות על מוצרי חריטה, הדפסות ועיצובים אישיים.

החלפת מוצרים/החזרה תינתן תוך 14 ימי עסקים בלבד מרגע קבלת המוצר ושליחתו למשרדנו. בחירת המוצר החלופי ושליחתו ללקוח/ה תיעשה לאחר קבלת המוצר בשלמותו ובאריזתו המקורית ללא פגמים .

***ביטול עסקה***

לקוח/ה רשאי/ת לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) ביטול ההזמנה יעשה מיום ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג (ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם; ניתן לבטל את העסקה שביצעת באתר בתוך שעה מרגע ההזמנה. הביטול יעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני וישלח לכתובת shushizjewelry@gmail.com ניתן לקבל זיכוי כספי או להחליף כל פריט שנרכש באתר בתוך 14 יום מהיום שהגיע לידייך. פריט שנרכש במבצע ניתן להחזרה תוך 5 ימי עסקים בלבד. כל זאת לא תקף עבור תכשיטי חריטות , תכשיטים בעיצוב אישי, הדפסות ומיתוגים אישיים. הזיכוי על פריט שנקנה באתר יתבצע בתוך 14 ימי עסקים מרגע החזרתו והגעתו אלינו, בקיזוז דמי משלוח ו5% ביטול עסקה (לא פחות מ20 ש”ח) עפ”י חוק. את ההחזר הכספי ניתן לקבל אך ורק לאמצעי התשלום שבו בוצעה העסקה ( לכרטיס האשראי או חשבון הPaypal) ובאופן שבו שולמה(אם העסקה בוצעה בתשלומים, גם הזיכוי של כרטיס האשראי יתבצע לפי מס’ התשלומים) לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת זיכוי לקנייה באתר בלבד, עמכם/ן הסליחה. נדגיש כי חוק הגנת הצרכן בעסקת מכר מרחוק מאפשר לצרכן לבטל את העסקה ,אך בתנאים מסוימים. למוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן בעקבות העסקה לא תינתן אופציה לביטול, למשל באתרנו- לתכשיטים עם חריטה אישית, לא יינתן החזר כספי בכל מצב שהוא, גם לא החלפה! ביטול ההזמנה ע”י הלקוח בכפוף לכך שהלקוח/ה יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצע בהם שימוש.

** טעויות בהזמנה **

במקרה של טעות בהזמנה הלקוח יקבל את המוצר החדש עם קבלת המוצר הפגום/עם הטעות למפעל. שליחת המוצר החדש תהיה באותם התנאים בהם התבצעה העסקה, בין אם באיסוף עצמי ובין אם שליח עד הבית.

**שימוש באתר**

רכישה באתר מותרת מגיל 16 בלבד.

**מדיניות פרטיות**

בשימושך הנך מאשר את מדיניות-הפרטיות המפורטת מטה

מדיניות הפרטיות

בשימוש ורכישה באתרינו הינך מסכים לתנאי התקנון הרשומים.

Scroll to Top
דילוג לתוכן